FA | EN | AR
چهارشنبه ٣٠ خرداد ١٣٩٧
جمع بازديدكنندگان امروز: 141
جمع بازديدها تاكنون: 345147


نشست مشترک مسئولین پزشکی قانونی با قضات شعب دادگاه شهید کامیاب و پلیس راهور

به گزارش روابط عمومی اداره کل پزشکی قانونی خراسان رضوی جلسه مشترک مسئولین این اداره کل با معاون دادستان و سرپرست مجتمع شهید کامیاب و قضات آن مجموعه ونیز حضور تنی چند از مسئولین پلیس راهور برگزار شد.
در این جلسه مشترک فی ما بین پلیس راهور ، مسئولین مجتمع قضایی شهید کامیاب و پزشکی قانونی در خصوص راهکارهای بررسی تصادفات ساختگی و راهکارهای تعاملات بیشتر بین سه دستگاه بحث و تبادل نظر شد.

در جلسه ی مذکور که  رئیس پزشکی قانونی مشهد به همراه تنی چند از دیگر مسئولین پزشکی قانونی استان حضور داشتند، به سوالات و ابهامات بوجود آمده در برخی پرونده ها پاسخ داده شد.
رئیس پزشکی قانونی مشهد، دکتر علی هادیزادگان هدف از حضور در مجتمع قضایی را تعامل بیشتر و بررسی راهکارهای مناسب و ممکن جهت پیشگیری از تصادفات ساختگی و نیز تشخیص و تفکیک این موارد عنوان کرد .
وی در ادامه گفت:" مواردی مانند تصادفات ساختگی و خودزنی باعث شده است تا به منظور بررسی های دقیق تر روند پاسخوگویی طولانی تر شود و گاهی نیز درخواست پرونده های بستری، درمانی و یا قضایی یک پرونده، زمان بیشتری می طلبد."
در پایان ضمن تقدیر مسئولین مجتمع قضایی شهید کامیاب از حضور نمایندگان پزشکی قانونی و پلس راهور مقرر شد که این جلسات ادامه داشته باشند.

تاریخ انتشار: ٠٢:٣٦ -1396/06/15 کد مطلب :٢٩٥٧٠
  نسخه چاپي

خروج

یررسی سهم خراسان رضوی در راه اندازی موزه پزشکی قانونی کشور

برگزیدگان مسابقه نقاشی بصیرت در خراسان رضوی معرفی شدند

راهنمای مراکز

ارسال شکایات
نشانی: مشهد، خيابان سناباد، چهارراه پل خاكي کدپستی: 9138615916
تلفن: 8425946، دورنگار: 8452100،
پیام کوتاه: 20001372